İWT DİJİTAL MEDYA AJANSI LTD. ŞTİ. (bundan sonra “İWT” olarak anılacaktır) tarafından, hizmetlerini vermekte olduğu http://www.superdomain.com.tr/ alan adı üzerinden yapılan satışlarla ilgili iptal ve iade koşulları aşağıda belirtilmiştir. Yeni üye olan veya mevcut Müşteri, https://www.superdomain.com.tr üzerinden satın alınabilen hizmetlerin kullanımı ile ilgili aşağıda belirtilen tüm iade ve iptal koşullarını okumuş, kabul etmiş sayılacaktır. Müşteri, siparişinin internet ortamında http://www.superdomain.com.tr/ ‘ye gönderilmesi ile bu sözleşmeye imza atmış sayılır.

İade ve İptal Politikası
1. Alan adları “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamındaki hizmetlerden olduğu için cayma hakkı kullanılamaz ve ücret iade koşullarının dışındadır.
2. Alan adı transferinin çeşitli sebeplerden tamamlanamadığı durumlarda, başvuru sırasında yapılan ödemeler İWT tarafından kullanıcıya iade edilir. Müşteriler para iadelerini ödeme kaynağına geri ödeme olarak alabilirler.
3. MÜŞTERİ, tebliğler kapsamında alan adının kaydının iptali yahut askıya alınması hallerinde İWT’nin sorumluluğu bulunmadığını ve buna ilişkin ücret iadesi talep etme hakkı olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.
4. Alan adı transfer hizmeti satın alındığında, İWT, herhangi bir sebeple, sağladığı hizmetlerin bedelini müşteriden tam olarak tahsil edemezse veya önceden tahsil ettiği herhangi bir ücret için kendisine yapılan ödeme ile ilgili herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalırsa (örneğin çalıntı kredi kartı ile yapılan ödemeler, bankadan dönecek olan “Charge Back (Ters ibraz)” vb.) Müşteri, İWTnin ödemeyi tahsil bakımından tüm idari, usuli, yargısal ve cezai çarelere başvurabileceğini bildiğini kabul ve beyan eder.